Auction results 2020-12-14

Auktionsresultat för veckovisa marknadsoperationer med tre månaders löptid
Auktion Auktionsresultat
Anbudsdag 2020-12-14
Likviddag 2020-12-14
Förfallodag 2021-03-15
Period 13 weeks
Erbjuden volym, SEK md Unlimited
Totalt budbelopp, SEK md 0
Antal bud 0
Tilldelad volym, SEK md 0
Räntesats Reporäntan
Auktionsresultat för veckovisa marknadsoperationer med sex månaders löptid
Auktion Auktionsresultat
Anbudsdag 2020-12-14
Likviddag 2020-12-14
Förfallodag 2021-06-14
Period 26 weeks
Totalt budbelopp, SEK md 0
Antal bud 0
Tilldelad volym, SEK md 0
Räntesats Reporäntan

Uppdaterad 2020-12-14