Auction results 2021-02-15

Auktionsresultat för veckovisa marknadsoperationer med tre månaders löptid
Auktion Auktionsresultat
Anbudsdag 2021-02-15
Likviddag 2021-02-15
Förfallodag 2021-05-17
Period 13 veckor
Erbjuden volym, SEK md Obegränsat
Totalt budbelopp, SEK md 0
Antal bud 0
Tilldelad volym, SEK md 0
Räntesats Reporäntan
Auktionsresultat för veckovisa marknadsoperationer med sex månaders löptid
Auktion Auktionsresultat
Anbudsdag 2021-02-15
Likviddag 2021-02-15
Förfallodag 2021-08-16
Period 26 veckor
Totalt budbelopp, SEK md 3
Antal bud 1
Tilldelad volym, SEK md 3
Räntesats Reporäntan

Uppdaterad 2021-02-15